Opinie

Naomi Lenarczyk
Naomi Lenarczyk
Nie oczekiwałam wiele biorąc pod uwagę, że w środku nocy dowożą tylko 2 lokale o tej tematyce i jakby nie ma tu zbyt dużej konkurencji. Natomiast zaskoczyłam się bardzo pozytywnie, pizza bardzo smaczna, czuć, że dodatki są świeże i jakościowe, pizza fajnie przypieczona. Szczerze mówiąc to w ciągu dnia gdzie pizzerii jest otwartych bardzo dużo i bardzo duża jest konkurencja trafiały się z różnych lokali takie gnioty, że zjeść się nie dało, a tu gdzie tak naprawdę człowiek jak głodny to i tak by zamówił, bo nie ma innych dostępnych opcji na dowóz w nocy, więc nie trzeba by się tak starać to pizza i tak bardzo dobra i jakościowa! Dodam jeszcze tylko, że dowóz na czas, a nawet chwilę przed, a pizza dojechała gorąca. Polecam Wszystkim głodnym nocą :)
Gabriel Calcagno
Gabriel Calcagno
Best pizza ever! Delivery service perfect. There is nothing more appetizing than having a meal delivered to your house and receive it so hot that the package is fuming all over the place. Not only the food is great, but, also, the way it is presented is very neat. I couldn't have asked for more.
Misty Witch
Misty Witch
Pizza jest ok jak na pizzę nocną, sos trochę zbyt mdły i jakość produktów na pizzy średnia, ciasto jest ok.Szybka dostawa jest plusem
Kamila F.
Kamila F.
Pizza o godzinie 24 jest bardzo ale to bardzo smaczna 🥹 bardzo dobra kolacja. Dziękuje 23
Piotr Lorkowski
Piotr Lorkowski
Już dawno w Szczecinie nie jadłem tak dobrego placka pizzy jak w galerii nocnej pizzy. Mam wybredny gust kulinarny , ale ta pizza była tak pyszna że aż rozkosz dla mojego podniebienia i kubków smakowych. POLECAM!!!!!

Czekamy na twoją opinię!

Scroll to Top
Call Now Button